Home

Přihlášení (zatím nepovinné)
KlasikVandr - Boubín 2019 Email
Pondělí, 30 Září 2019 20:09

Před týdnem vyšlo počasí u Feryho dokonale, tak jsem měl obavy, jak to bude další víkend na KlasikVandru. Dopadlo to dobře, počasí nám přálo i tentokrát a i to přispělo ke zdaru akce. Při letošní absenci tvrdého pivního jádra se podařilo zase jednou zvládnout vandr jen s hospodou na začátku a na konci, mezitím jsme byli pořád v lese a myslím, že nám to všem vyhovovalo. Věkový průměr za staré absentéry snížili Toník s Cyrdou. Docela jsme se prošli - z Volar přes Bobík a Boubín do Vimperka. Podzim se pomalu začal hlásit v noci řvoucími jeleny, ale spalo se příjemně a v posledním letním slunci schla propocená trička rychle. Závěr? Kdo zůstal doma a nemusel, dobře mu tak!

 
Stachy - kolaudace u Feryho Email
Středa, 25 Září 2019 19:57

Fery nás pozval, abychom mu pokřtili dům, tak jsme se toho ujali se vší zodpovědností. Zase nám vyšlo počasí, proto byly příjemné denní vycházky i večerní sezení u ohně (i když debata ez rvních ísmen yla áročná). Já jsem se po 45 letech podíval na Javorník, Vanda se zbavila železného ohniště a Fery se o nás staral s péčí řádného hostitele. Další pěkný víkend - i když tam byl pátek třináctého a úplněk byl nejmenší ze všech úplňků.

 
Poslední koupací víkend na Slapech Email
Středa, 25 Září 2019 19:01

Víkend na Slapech vyšel na přelom srpna a září - a byl to víkend navýsost vydařený. Krásné počasí, díky tomu i nádherné (letos asi poslední) koupání, příjemný lodně-pěší výlet a celková pohoda, kterou nezkazila ani pořádná bouře při odjezdu. Moc příjemné to bylo.

 
<< Začátek < Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Další > Konec >>

JPAGE_CURRENT_OF_TOTAL

Kdo je zrovna na skládce

Právě připojeni - hostů: 6 
XHTML and CSS. | Kepri Portal