Home

Přihlášení (zatím nepovinné)
Silvestr 2018 Email
Čtvrtek, 03 Leden 2019 19:42

Konečně se zase jednou podařil Silvestr na sněhu - aspoň nám, co jsme ho trávili na Mášovně. Díky sněhu mohli na dvoře vzniknout dva obří sněhuláci a za chalupou iglů, díky sněhu byly děti furt mokré a v ložnici sušárna vytopená na 30 °C, díky sněhu to byl pořádný Silvestr! Za zmínku stojí ještě výtečné sejráče, domácí knedlíky, tradiční chlebíčkové šílenství a to, že na Silvestra v šest hodin došlo pivo. A pak ještě herní mánie - trávit skoro celý silvestrovský večer hraním člověče nezlob se jsem si zatím nedovedl představit. Teď už ano. Skromně zmíním ještě novoroční čočku "tentokrát trochu jinak" - snad vám chutnala, jsem rád, že jsem si ji nemusel vozit domů.

Tak hodně štěstí do nového roku!

Aktualizováno Čtvrtek, 03 Leden 2019 20:01
 
Výstup na Kohouta Email
Čtvrtek, 27 Prosinec 2018 21:13

Tradice je tradice a protože vánoční přežírání je velmi tradiční, musí po něm následovat zasloužený trest v podobě neméně tradičního povánočního výstupu (nebo výfunu?) na Kohouta. Letos bylo počasí převážně bahnité, ale procházka dobrá a restaurace v Malontech útulná a příjemná. A i letos nás nakonec řidič autobusu nechal dojet až do Budějovic. Tak zase za rok...

 
Punčové předvánoční kolečko Email
Středa, 26 Prosinec 2018 20:14

Trocha té adventní nálady na konci předvánočního spěchu rozhodně přišla vhod a protože znalec Buquoy nás zkušeně zavedl ke stánku s nejvíc nejlepším punčem, byl to příjemný večer.

 
<< Začátek < Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Další > Konec >>

JPAGE_CURRENT_OF_TOTAL

Kdo je zrovna na skládce

Právě připojeni - hostů: 2 
XHTML and CSS. | Kepri Portal