Home

Přihlášení (zatím nepovinné)
Běžky v Nové Peci 2022 Email
Neděle, 06 Únor 2022 21:48

K zimním radovánkám už řadu let neodmyslitelně patří výlet s běžkami do Nové Pece. Letos jsme na rozdíl od minulých let měli trochu smůlu, protože bylo dostatek sněhu a museli jsme se v sobotu na běžky opravdu postavit. Ale přežili jsme to všichni (neříkám, že ve zdraví - několik pat tam někde ve stopě zůstalo). Druhý den už většina vyrazila vlakem a pak po svých na procházku - taky dobré. Nejsilnějším zážitkem ale nebylo ani běžkování, ani procházka, dokonce ani mísa tataráku ani závěrečný oběd v Marlinovi. Vrcholem byla etapová hra, kterou pro nás připravili Jiří, Šíma a Petří (kdo jste tam nebyl, můžete se účastíků zeptat, co mají společného peněženka, pohrabáč a záchodová mísa - ale Jiřího bych se radši neptal).

 
Povánoční výšlap na Kohouta 2021 Email
Čtvrtek, 30 Prosinec 2021 20:47

Těšil jsem se na to celé Vánoce a vydařilo se. Letošní výšlap na Kohouta (po loňském lockdownovém sólovýstupu) byl opět hromadný, sešlo se nás myslím čtrnáct. Počasí vyšlo nádherně - kombinace sněhu a slunce potěší vždycky. Tentokrát jsme průběh trochu upravili - nahoru na Kohouta nás část šla "zkratkou"přes vrch Rachoč, špekáčky jsme si opekli a snědli už na Kohoutu, do Malont z Rysího jsme to pak vzali pro změnu přes Desky. Hospoda v Malontech na nás čekala a guláše i piva měla dost, takže celou akci nezbývá než hodnotit zcela kladně.

 
Tradiční PPP na Mášovně - 2021 Email
Neděle, 05 Prosinec 2021 18:32

Po předchozí pracovní akci nás tentokrát na Mášovně zase čekala akce výkrmná - oblíbený víkend P. P. P., čili Ptáci, Pivo, Pohoda. Kachny pečené v chlebové peci byly opět vynikající a z letošního PPP stojí za zapamatování taky kontušovkový večer, domácí bagety s masem, nebo chlebový dort. Jo, samé jídlo a pití - to je PPP.

 
<< Začátek < Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Další > Konec >>

JPAGE_CURRENT_OF_TOTAL

Kdo je zrovna na skládce

Právě připojeni - hostů: 15 
XHTML and CSS. | Kepri Portal