Home

Přihlášení (zatím nepovinné)
Běžky v Nové Peci Email
Pondělí, 25 Únor 2019 21:21

Dost pravidelně jezdíme na běžky (skoro každých pět let). Letos jsme se jako náhradníci vešli do sestavy v Nové Peci a stálo to za to. A kdybych věděl, že z toho víkendu strávíme na běžkách jen jedno dopoledne, tak bych se i těšil. Dobré to bylo - bruslení na ledových pláních, pěší procházky i jídlo v místní restauraci. A i když to nebylo lehké, podařilo se nám dopít i týden načatý sud z Mášovny. Prostě vydařený víkend a už se těším, jestli se příští rok (nebo za pět let) zase vejdeme :-)

Aktualizováno Pondělí, 25 Únor 2019 21:31
 
Panský sud na Mášovně Email
Pondělí, 25 Únor 2019 18:49

Panský sud vyšel dokonale - všude spousta sněhu, ale auta vyjela až nahoru, všude spousta žízně, ale pivo nedošlo, všude spousta hladu - no, to přeháním, hlad jsme fakt neměli. Počasí přineslo po celý víkend modrou oblohu, Mejla přinesl půl krávy, Nuny tašku kaprů, Expert své maxikrálíky, oslavenci k tomu přidali sud a výsledek stál za to. Škoda, že je to jen jednou za rok :-)

Aktualizováno Pondělí, 25 Únor 2019 18:58
 
Silvestr 2018 Email
Čtvrtek, 03 Leden 2019 19:42

Konečně se zase jednou podařil Silvestr na sněhu - aspoň nám, co jsme ho trávili na Mášovně. Díky sněhu mohli na dvoře vzniknout dva obří sněhuláci a za chalupou iglů, díky sněhu byly děti furt mokré a v ložnici sušárna vytopená na 30 °C, díky sněhu to byl pořádný Silvestr! Za zmínku stojí ještě výtečné sejráče, domácí knedlíky, tradiční chlebíčkové šílenství a to, že na Silvestra v šest hodin došlo pivo. A pak ještě herní mánie - trávit skoro celý silvestrovský večer hraním člověče nezlob se jsem si zatím nedovedl představit. Teď už ano. Skromně zmíním ještě novoroční čočku "tentokrát trochu jinak" - snad vám chutnala, jsem rád, že jsem si ji nemusel vozit domů.

Tak hodně štěstí do nového roku!

Aktualizováno Čtvrtek, 03 Leden 2019 20:01
 
<< Začátek < Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Další > Konec >>

JPAGE_CURRENT_OF_TOTAL

Kdo je zrovna na skládce

Právě připojeni - hostů: 4 
XHTML and CSS. | Kepri Portal