Home

Přihlášení (zatím nepovinné)
Vosí hnízda u Vandy Email
Neděle, 16 Prosinec 2018 20:56

V sobotu jsme s ostatními zašli k Vandě pomoct jí s tradičními předvánočními pracemi - výrobou vosích hnízd a vypitím všeho, co se doma našlo. Myslím, že můžeme s plněním obou úkolů být spokojeni, brigáda se vydařila - fotodokumentace je stručná, ale výstižná, tentokrát opravdu komentáře nepotřeba.

Aktualizováno Středa, 26 Prosinec 2018 20:13
 
PPP 2018 Email
Pondělí, 19 Listopad 2018 19:52

Někdo pozná podzim podle barevného listí, ale jistější je řídit se podle PPP na Mášovně. Letošní akce byla spojena jednak s dokončením stropu v kulturním sále (a prvním večerním posezením do kruhu), jednak s pečením celého selete v novém grilu. Oboje se povedlo a celý víkend  taky.

 
Podzimní brigáda na Mášovně Email
Úterý, 23 Říjen 2018 20:06

Letošní podzimní brigáda na Mášovně byla časově naplánována naprosto dokonale. Takhle krásné slunečné počasí a barevný podzim už jsem tam léta nezažil. V pátek jsem se odpoledne prošel z Malont a byla to moc příjemná procházka. Přes víkend se nadělala spousta dřeva a i strop v novém sále už se začíná rýsovat. Hlavní atrakcí tentokrát byla praktická zkouška nového grilu pořízeného Společenstvím prasete - pečená kýta se povedla a představa selete na PPP vypadá nadějně. Za zmínku stojí i neustálý přísun nových a nových buchet všech typů.

 
<< Začátek < Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Další > Konec >>

JPAGE_CURRENT_OF_TOTAL

Kdo je zrovna na skládce

Právě připojeni - hostů: 5 
XHTML and CSS. | Kepri Portal