Home

Přihlášení (zatím nepovinné)
Párový vandr v Brdech Email
Sobota, 26 Září 2020 19:45

Potřebovali jsme si na konci léta trochu odfouknout a vyvětrat se, tak jsme s Jit vyrazili na tři dny na vandr do Brd. S tím odfouknutím se to povedlo dokonale; fučelo, že málem stromy padaly, ale počasí jinak vyšlo a vandr taky. První den jsme z Příbrami došli jen do hospody v Orlově a pak na noc do blízkého lesa. Druhý den jsme nachodili skoro 35 kilometrů - šli jsme přes Třemošnou, Tok a Tři trubky k Pateráku, kde jsme se vyspali. Třetí den jsme už jen přes Prahu sestoupili k Nepomuku a došli do Rožmitálu pod Třemšínem, odkud jsme se asi se třemi přestupy vrátili domů. Jak už jsem psal, bylo to příjemné - minimum lidí a tři dny v lese.

Aktualizováno Pátek, 02 Říjen 2020 13:17
 
Sekání trávy na Mášovně Email
Sobota, 26 Září 2020 19:05

Se zpožděním a omluvou sem sypu pár fotek z červnového sekání trávy na Mášovně. Kromě sekání si parta bahňáků užila při čištění studny, několik nás Šíma zaměstnal výrobou svého křesílka. Komentářů u fotek je jen poskrovnu, protože už si po těch třech měsících nic moc nepamatuju. Ale že nám tam bylo fajn, to jsem si jistý.

Aktualizováno Sobota, 26 Září 2020 19:10
 
Věnec za Lespana Email
Pondělí, 08 Červen 2020 18:15

Vídám se s vámi rád, ale sobotní akce na líčovském Čtverlandu se těžko hodnotí slovy rád-nerad. Byla to celkově zvláštní příležitost - loučili jsme se s Lespanem, který umřel na konci ledna, bylo to na Čtverlandu, který už nám nepatří a ještě to vypadá, že dva z našich starých srubů (Čtyřka a Kafkalka) nedožijí konce roku. Jel jsem na tu akci s obavami, jak to dopadne, ale nakonec z toho bylo docela milé vzpomínkové setkání. Takže jsem se přece jen s vámi zase viděl rád, ale příště raději při lepší příležitosti. Dávám sem pár svých fotek a pár od Mazlíka. Česem ještě přidám samostatnou galerii ke Čtverlandu a boudám.

Aktualizováno Středa, 10 Červen 2020 19:44
 
<< Začátek < Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Další > Konec >>

JPAGE_CURRENT_OF_TOTAL

Kdo je zrovna na skládce

Právě připojeni - hostů: 6 
XHTML and CSS. | Kepri Portal