Home

Přihlášení (zatím nepovinné)
Věnec za Lespana Email
Pondělí, 08 Červen 2020 18:15

Vídám se s vámi rád, ale sobotní akce na líčovském Čtverlandu se těžko hodnotí slovy rád-nerad. Byla to celkově zvláštní příležitost - loučili jsme se s Lespanem, který umřel na konci ledna, bylo to na Čtverlandu, který už nám nepatří a ještě to vypadá, že dva z našich starých srubů (Čtyřka a Kafkalka) nedožijí konce roku. Jel jsem na tu akci s obavami, jak to dopadne, ale nakonec z toho bylo docela milé vzpomínkové setkání. Takže jsem se přece jen s vámi zase viděl rád, ale příště raději při lepší příležitosti. Dávám sem pár svých fotek a pár od Mazlíka. Česem ještě přidám samostatnou galerii ke Čtverlandu a boudám.

Aktualizováno Středa, 10 Červen 2020 19:44
 
Odložená jarní brigáda s cejny Email
Neděle, 07 Červen 2020 19:07

Původně měla být jarní brigáda v březnu, ale kvůli koronavirové pauze se posunula až na konec května. Mezitím stačily žáby hromadně naskákat do studánky (a už nestačily vyskákat), takže hned bylo co dělat, k tomu bylo třeba vyměnit kuchyňský regál, posekat trávu a tak. Kromě toho Šíma potřeboval, aby mu někdo pomohl sníst 20 cejnů, kteří mu doma zbyli - tak jsme mu s tím pomohli. Hned bylo vidět, jak je na tom kdo s trpělivostí, protože úplně bez kostí ty ryby nebyly - ale kdo vydržel, pochutnal si. Bylo fajn se po té několikaměsíční pauze zase sejít.

 
Běžky (pěšky) - Nová Pec 2020 Email
Neděle, 23 Únor 2020 17:54

Termín běžkového výletu zamluvila v Novopecenském Hvozdu Martina už začátkem října. Zima byla ještě daleko, tak jsem přislíbil účast s nadějí, že to nějak dopadne. Měl jsem štěstí, na přelomu ledna a února zbyly ze sněhu jen drobné zbytky, takže jsme tentokrát běžky z auta ani nevyndali a místo běžky to bylo zase pěšky. Ale i tak tam bylo příjemně. Vpadla do toho smska od Mazlíka, která ohlásila, že nečekaně umřel Lespan. No jo, aspoň jsme společně připili na jeho památku.

Aktualizováno Pondělí, 24 Únor 2020 18:48
 
<< Začátek < Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Další > Konec >>

JPAGE_CURRENT_OF_TOTAL

Kdo je zrovna na skládce

Právě připojeni - hostů: 5 
XHTML and CSS. | Kepri Portal