Home

Přihlášení (zatím nepovinné)
Podzimní brigáda na Mášovně Email
Pátek, 29 Říjen 2021 19:22

Protože jsme se minule během svatebních oslav práci dost úspěšně vyhýbali, mohli jsme v říjnu jet na Mášovnu znovu, tentokrát pracovně. Hlavní zaměstnavatel Šíma se hodil do karantény, tak jsme pracovali bez dozoru. Ale snad to dopadlo dobře - dřeva se nadělalo dost, dlažba na dvoře je zase o trochu rovnější a voda už zase teče. Ale hlavně - podzim byl zrovna nádherně barevný a drak lítal s ochotou až nebývalou.

 
Oslava Fořtovic svatby na Mášovně Email
Neděle, 03 Říjen 2021 19:26

Vanda s Jiřím sice měli svatbu už v červnu, ale oslavu nechali pěkně uzrát až do září a vyplatilo se to. Počasí vyšlo pěkně a zřejmě díky několikaměsíční přípravě bylo jídla a pití víc než dost (Mácha promine). Dokonce se nám podařilo celý víkend prožít v klidu a bez práce (až na výjimky), což bylo fajn a navíc to umožnilo naplánovat na říjen další Mášovnovou akci (pracovní). Děkuji novomanželům za pozvání a přeji šťastnou a veselou společnou cestu životem (nebo co se to tak svatebčanům přává).

Aktualizováno Neděle, 03 Říjen 2021 19:41
 
KlasikVandr 2021 - z Lenory do Vimperku Email
Pondělí, 20 Září 2021 19:32

Září je klasický měsíc pro klasický vandr. Letos vlivem různých temných sil řada klasiků padla za oběť době, ale přece jen jsme zbyli aspoň tři a vyrazili jsme s usárnami (a Áda se svou vlastnoručně svázanou krosnou) na cestu. Šli jsme z Lenory přes Hliniště, Horní Vltavici a Lipku do Vimperka a bylo to příjemné. Ráno bylo už skoro zima, ale tramp se zimy (v péřáku) nelekne. Někteří se dokonce ještě koupali (dá se za koupání označit třívteřinová akce "šup tam-šup ven"?). Jo, stálo to za to a kde nešel, o dost přišel.

 
<< Začátek < Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Další > Konec >>

JPAGE_CURRENT_OF_TOTAL

Kdo je zrovna na skládce

Právě připojeni - hostů: 6 
XHTML and CSS. | Kepri Portal