Home

Přihlášení (zatím nepovinné)
Víkend v Roseči Email
Úterý, 16 Leden 2024 20:43

Původně jsme sice měli slavit Nunyho v Přídolí, ale protože Nunyho chytl moribundus, z téhle akce sešlo. V pravou chvíli se ozvala Zuzka a pozvala nás všechny na víkend do Roseče. Tak jsme jeli a užili si zimu. Nemyslím u Zuzky doma - tam bylo příjemně - ale venku bylo krásně namrznuto, proto jsme původně plánovanou už známou procházku kolem rybníka změnili na zábavnou zkrácenou klouzačku přes rybník. Večer se taky povedl - pojedli jsme, popili jsme, nakonec i na kytary došlo. A kdo zůstal i přes neděli, vyfasoval brusle a imitoval sport.

Aktualizováno Úterý, 16 Leden 2024 20:59
 
Silvestr 2023 na Mášovně Email
Pondělí, 01 Leden 2024 20:31

Konec roku 2023 jsme strávili společně na Mášovně. Jiří nám předvedl svoje dokonalé nudle, Šíma upekl Vykukovi bůčkový dort a dojal ho k slzám a Silvestrovský večer jsme pojali cestovně - připili jsme si v Indii, Řecku, Turecku, doma, zatančili si s Řekem Zorbou... a dál nevím, šel jsem spát před koncem cesty. Dobré to bylo. Mutlu yıllar!

 
Vánoční výšlap na Kohouta Email
Čtvrtek, 28 Prosinec 2023 19:33

Každoroční vánoční výšlap na Kohouta se tentokrát odehrál ve slunečném, téměř jarním počasí. Účast byla celkem hojná, šlo nás něco málo přes dvacet. Zpestřením byla flambovací zastávka na Rysím, kde nás při příchodu čekal osamocený plápolající oheň - Wampův dárek. Závěrečná malontská hospoda s novým orientálním nájemcem s námi tentokrát skutečně počítala a nakrmila i napojila nás ke všeobecné spokojenosti. Tak zas za rok!

Dodatečně přihazuji ještě pár kousků od Dlouhého - a děkuji.

Aktualizováno Neděle, 07 Leden 2024 18:58
 
<< Začátek < Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Další > Konec >>

JPAGE_CURRENT_OF_TOTAL

Kdo je zrovna na skládce

Právě připojeni - hostů: 27 
XHTML and CSS. | Kepri Portal