Home

Přihlášení (zatím nepovinné)
Velikonoce 2024 - u Písklete na chalupě Email
Neděle, 21 Duben 2024 20:06

Po loňské anomálii jsme Velikonoce zase strávili u Petřího se žábami, stříháním plotu, pojídáním kance na deset různých způsobů, barvením, pletením a koledováním. Všechno se vydařilo, stejně jako počasí. Přidávám ještě pár vašich fotek.

 
Panský sud 2024 Email
Čtvrtek, 04 Duben 2024 19:40

Koukám, že jsem trochu ve skluzu, tak se zpožděním přisypávám fotky z lednového Panského sudu, který proběhl opět tradičně v únoru. Místo sněhu nás čekalo spíš opalovací počasí, ale proto jsme na Mášovnu nejeli, že. Dobře tam bylo, jako tam vždycky je bez žen dětí a psů.

Aktualizováno Čtvrtek, 04 Duben 2024 19:45
 
Pěšky v Nové Peci Email
Čtvrtek, 15 Únor 2024 21:16

Tradiční zimní lyžařský víkend v Nové Peci se opět náramně vyvedl. Sníh zmizel už před měsícem, tak jsem se tentokrát nemusel stresovat z představy, že se budeme muset zase šoupat po sněhu na plastových prkýnkách. Místo běžky to bylo zase pěšky - Petří nám na sobotu naplánoval krátkou jarní vycházku, při které jsme vyvrcholili na Plechým, v metrové vrstvě sněhu a s krásnými alpskými výhledy. Já jsem s mírně chromou nohou trochu zdržoval, ale ke cti kamarádů slouží, že na mne vždycky někde počkali. Abychom si mohli večer vyprávět různé zážitky, chytře jsme se rozdělili na víc skupin - Januci jeli na Jelení, Žurkovi na Hochficht sjezdovat a největší Plešná skupina se ještě na vrcholu Plechého rozdělila a část poutníků se prošla až do Nového Údolí. Hlavní program na neděli bylo čekání na oběd v Marlinu, ale před tímhle obžerstvím my jsme včas odjeli, takže nevím, co kdo jedl. Vydařený sportovní víkend!

 
<< Začátek < Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Další > Konec >>

JPAGE_CURRENT_OF_TOTAL

Kdo je zrovna na skládce

Právě připojeni - hostů: 20 
XHTML and CSS. | Kepri Portal