Home

Přihlášení (zatím nepovinné)
Tradiční PPP na Mášovně - 2021 Email
Neděle, 05 Prosinec 2021 18:32

Po předchozí pracovní akci nás tentokrát na Mášovně zase čekala akce výkrmná - oblíbený víkend P. P. P., čili Ptáci, Pivo, Pohoda. Kachny pečené v chlebové peci byly opět vynikající a z letošního PPP stojí za zapamatování taky kontušovkový večer, domácí bagety s masem, nebo chlebový dort. Jo, samé jídlo a pití - to je PPP.

 
Podzimní brigáda na Mášovně Email
Pátek, 29 Říjen 2021 19:22

Protože jsme se minule během svatebních oslav práci dost úspěšně vyhýbali, mohli jsme v říjnu jet na Mášovnu znovu, tentokrát pracovně. Hlavní zaměstnavatel Šíma se hodil do karantény, tak jsme pracovali bez dozoru. Ale snad to dopadlo dobře - dřeva se nadělalo dost, dlažba na dvoře je zase o trochu rovnější a voda už zase teče. Ale hlavně - podzim byl zrovna nádherně barevný a drak lítal s ochotou až nebývalou.

 
Oslava Fořtovic svatby na Mášovně Email
Neděle, 03 Říjen 2021 19:26

Vanda s Jiřím sice měli svatbu už v červnu, ale oslavu nechali pěkně uzrát až do září a vyplatilo se to. Počasí vyšlo pěkně a zřejmě díky několikaměsíční přípravě bylo jídla a pití víc než dost (Mácha promine). Dokonce se nám podařilo celý víkend prožít v klidu a bez práce (až na výjimky), což bylo fajn a navíc to umožnilo naplánovat na říjen další Mášovnovou akci (pracovní). Děkuji novomanželům za pozvání a přeji šťastnou a veselou společnou cestu životem (nebo co se to tak svatebčanům přává).

Aktualizováno Neděle, 03 Říjen 2021 19:41
 
<< Začátek < Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Další > Konec >>

JPAGE_CURRENT_OF_TOTAL

Kdo je zrovna na skládce

Právě připojeni - hostů: 5 
XHTML and CSS. | Kepri Portal