Home

Přihlášení (zatím nepovinné)
KlasikVandr - Písecké hory Email
Pondělí, 28 Září 2020 16:44

Když vidím, jak vypadá počasí tenhle víkend, jsem rád, že KlasikVandr byl před týdnem a že jsme stihli krásné babí léto. Tentokrát jsme šli Píseckými horami z Protivína do Písku a klasicky se to vydařilo. Přes den slunce, v noci teplota snesitelná a příjemné sucho. Hospody po cestě byly příjemné, poslední letošní koupání nádherné. Trochu to všechno zkomplikovala jen smečka psů mývalovitých, kteří v noci zaútočili na Jiřího, ale ubránil se a došel do cíle s námi. Za zmínku ještě stojí taky Ádova ručně dělaná "krosna" - podívejte se sami.

Aktualizováno Pátek, 02 Říjen 2020 13:18
 
Párový vandr v Brdech Email
Sobota, 26 Září 2020 19:45

Potřebovali jsme si na konci léta trochu odfouknout a vyvětrat se, tak jsme s Jit vyrazili na tři dny na vandr do Brd. S tím odfouknutím se to povedlo dokonale; fučelo, že málem stromy padaly, ale počasí jinak vyšlo a vandr taky. První den jsme z Příbrami došli jen do hospody v Orlově a pak na noc do blízkého lesa. Druhý den jsme nachodili skoro 35 kilometrů - šli jsme přes Třemošnou, Tok a Tři trubky k Pateráku, kde jsme se vyspali. Třetí den jsme už jen přes Prahu sestoupili k Nepomuku a došli do Rožmitálu pod Třemšínem, odkud jsme se asi se třemi přestupy vrátili domů. Jak už jsem psal, bylo to příjemné - minimum lidí a tři dny v lese.

Aktualizováno Pátek, 02 Říjen 2020 13:17
 
Sekání trávy na Mášovně Email
Sobota, 26 Září 2020 19:05

Se zpožděním a omluvou sem sypu pár fotek z červnového sekání trávy na Mášovně. Kromě sekání si parta bahňáků užila při čištění studny, několik nás Šíma zaměstnal výrobou svého křesílka. Komentářů u fotek je jen poskrovnu, protože už si po těch třech měsících nic moc nepamatuju. Ale že nám tam bylo fajn, to jsem si jistý.

Aktualizováno Sobota, 26 Září 2020 19:10
 
<< Začátek < Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Další > Konec >>

JPAGE_CURRENT_OF_TOTAL

Kdo je zrovna na skládce

Právě připojeni - hostů: 5 
XHTML and CSS. | Kepri Portal