Home

Přihlášení (zatím nepovinné)
Mášovna - PPP 2022 Email
Neděle, 27 Listopad 2022 16:42

Třípéčkový víkend (Ptáci Pivo Pohoda) patří k těm tradičním. Letos díky kalendářové konstelaci si víkend někteří natáhli na pět dní, jiní (jako my) přijeli jen na kus víkendu. Ale vydařené to bylo jako obvykle. Z jídelního lístku vyjímám nezbytné dokonale upečené kachny, dále boršč a pak kachny a ještě kachny. Dobré byly. Kromě toho přišel první sníh a bylo ho dost, tak to zase stálo za to.

 
Šlápoty - 45. výročí v Zátoni Email
Pondělí, 10 Říjen 2022 19:42

Skoro se tomu nechce věřit - po dvaceti letech jsme byli zase zpátky v Zátoni, tentokrát jsme slavili už 45. výročí založení Šlápot. Dokumentátorů tam bylo víc, tak se můžete podívat na moje fotky, nebo na záběry, které ulovila Zuzana. A pro porovnání si můžete připomenout i 25. výročí z roku 2002 tamtéž. Jak se dalo v téhle dobré společnosti čekat, víkend se nadmíru vydařil. Jeleni byli fajn naživo i v Robotově guláši, Midge patří velký dík za to, že nás pustila k sobě na chalupu a příkladně se o nás starala. No jo, rád jsem vás znovu viděl a rád vás zase za pět let uvidím - a věřím, že 50. výročí bude stát za to!

 
Houbový víkend na Mášovně Email
Pátek, 07 Říjen 2022 19:46

Zase jedna z tradičních akcí - houbový víkend na Mášovně. Loni nám to s houbami moc nešlo, ale letos se to vydařilo. Hub rostlo docela dost, takže jsme byli spokojeni my, konzumenti, ale i výstavník Jerry a snad i celé muzeum. Za zaznamenání stojí i šest psů, kteří s námi trávili část víkendu a kupodivu se nakonec nesežrali.

Aktualizováno Sobota, 08 Říjen 2022 12:44
 
<< Začátek < Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Další > Konec >>

JPAGE_CURRENT_OF_TOTAL

Kdo je zrovna na skládce

Právě připojeni - hostů: 25 
XHTML and CSS. | Kepri Portal