Home

Přihlášení (zatím nepovinné)
Oslavy 55 + 45 na Mášovně Email
Úterý, 28 Květen 2019 20:50

Šíma tuhle akci na Mášovně nazval Oslavy 55+45 (vyberte si sami, komu co patří), tak jsme to tak pojali. Dary jsme dostali a společně snědli (a co se nesnědlo už na Mášovně, dojedl jsem doma - včetně chobotnice), společně vypili, někteří chlapci si u ohně spolu i zatančili (fotky má Paparazzpískle). Kocourovi bylo ráno tradičně špatně, ale to už nikoho neudivilo. Snědli jsme dvě krůty, málem nevypili sud a kutil Mašl zrestauroval venkovní lavici. Cestu tentokrát trochu komplikovala rally, ale kdo chtěl, na Mášovnu se dostal. Počasí bylo fajn, tak z toho byl zase jeden vydařený víkend.

Aktualizováno Úterý, 28 Květen 2019 21:00
 
Velikonoce u Petřího Email
Sobota, 11 Květen 2019 18:29

Velikonoce jsme trávili jako obvykle hromadně u Petřího. Tentokrát se živý plot obešel bez naší péče a počasí bylo krásné a slunečné, tak bylo o to víc času na povalování na slunci a ochutnávání likérů mnoha chutí. Ale pár procházek jsme přece jen zvládli, pomlázky se nám povedly, koleda proběhla ke všeobecné spokojenosti a i otlučené píšťalky pískaly. Za mne dobrý.

 
Jarní brigáda na Mášovně Email
Neděle, 14 Duben 2019 15:07

Byv poněkud zaneprázdněn, stihl jsem jen část jarní brigády na Mášovně a ani teď na tom nejsem s časem nejlíp, proto pro připomenutí jen pár fotek, většinou bez popisku - domyslete si sami a vzpomínejte přitom na nošení dříví, vožení dříví, řezání dříví, štípání dříví, skládání dříví... A tak. Počasí vyšlo (apoň podle mínění druhých, mně je zima všude), Šímovo vaření bylo bez chyby, gril zvládl najednou 12 kuřátek a Vandina buchta jako obvykle potěšila všechny. Kromě práce jsme v pátek řádně zapili (já se snažil dost) Dlouhého dceru, tak si to celé můžete do modrého života vybarvit jako radostný prožitek.

Aktualizováno Neděle, 14 Duben 2019 15:16
 
<< Začátek < Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Další > Konec >>

JPAGE_CURRENT_OF_TOTAL

Kdo je zrovna na skládce

Právě připojeni - host: 1 
XHTML and CSS. | Kepri Portal