Home

Přihlášení (zatím nepovinné)
Vosí hnízda u Vandy Email
Neděle, 22 Prosinec 2019 14:56

Na tradiční vosí hnízda u Vandy jsem si zapomněl vzít foťák, tak je tu zase jen pár rozmazanin z mobilu - ale kolektivní rumový duch je z toho poznat. Snad z nich do Vánoc nevyvane...

 
Tradiční P. P. P. na Mášovně Email
Neděle, 08 Prosinec 2019 19:26

Letos vyšel listopadový svátek na víkend, tak jsme z nedostatku času zabijačku vynechali a vrátili se k tradičnímu P. P. P. - byli to zase Ptáci Pivo a Pohoda. Šíma se ptákům věnoval s náležitou péčí a výsledkem byly asi nejlepší kachny, které jsme tady kdy měli. Dietní to moc nebylo, ale všem to bylo naprosto fuk - ptáci zmizeli za chvíli a během dvou hodin byly oba maxipekáče vylízané do sucha. Souběžně s P. P. P. probíhala akce Z. J. - zapíjení Jiříka - a i to se myslím vydařilo a rodiče snad jsou spokojeni.

 
Podzimní brigáda na Mášovně Email
Středa, 06 Listopad 2019 20:29

Tradiční podzimní brigáda, kterou jsem tentokrát strávil převážně na půdě. Ostatní si zatím hráli se dřevem a tak. Za zmínku určitě stojí Šimkovy inovace ve vaření - lasagne i tortilly byly výtečné a sobotní pečeně obzvlášť. Popisky k fotkám si tentokrát domyslete sami, nějak se mi na ně nedostává času.

 
<< Začátek < Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Další > Konec >>

JPAGE_CURRENT_OF_TOTAL

Kdo je zrovna na skládce

Právě připojeni - hostů: 3 
XHTML and CSS. | Kepri Portal