Home

Přihlášení (zatím nepovinné)
Jarní brigáda na Mášovně Email
Neděle, 14 Duben 2019 15:07

Byv poněkud zaneprázdněn, stihl jsem jen část jarní brigády na Mášovně a ani teď na tom nejsem s časem nejlíp, proto pro připomenutí jen pár fotek, většinou bez popisku - domyslete si sami a vzpomínejte přitom na nošení dříví, vožení dříví, řezání dříví, štípání dříví, skládání dříví... A tak. Počasí vyšlo (apoň podle mínění druhých, mně je zima všude), Šímovo vaření bylo bez chyby, gril zvládl najednou 12 kuřátek a Vandina buchta jako obvykle potěšila všechny. Kromě práce jsme v pátek řádně zapili (já se snažil dost) Dlouhého dceru, tak si to celé můžete do modrého života vybarvit jako radostný prožitek.

Aktualizováno Neděle, 14 Duben 2019 15:16
 
Běžky v Nové Peci Email
Pondělí, 25 Únor 2019 21:21

Dost pravidelně jezdíme na běžky (skoro každých pět let). Letos jsme se jako náhradníci vešli do sestavy v Nové Peci a stálo to za to. A kdybych věděl, že z toho víkendu strávíme na běžkách jen jedno dopoledne, tak bych se i těšil. Dobré to bylo - bruslení na ledových pláních, pěší procházky i jídlo v místní restauraci. A i když to nebylo lehké, podařilo se nám dopít i týden načatý sud z Mášovny. Prostě vydařený víkend a už se těším, jestli se příští rok (nebo za pět let) zase vejdeme :-)

Aktualizováno Pondělí, 25 Únor 2019 21:31
 
Panský sud na Mášovně Email
Pondělí, 25 Únor 2019 18:49

Panský sud vyšel dokonale - všude spousta sněhu, ale auta vyjela až nahoru, všude spousta žízně, ale pivo nedošlo, všude spousta hladu - no, to přeháním, hlad jsme fakt neměli. Počasí přineslo po celý víkend modrou oblohu, Mejla přinesl půl krávy, Nuny tašku kaprů, Expert své maxikrálíky, oslavenci k tomu přidali sud a výsledek stál za to. Škoda, že je to jen jednou za rok :-)

Aktualizováno Pondělí, 25 Únor 2019 18:58
 
<< Začátek < Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Další > Konec >>

JPAGE_CURRENT_OF_TOTAL

Kdo je zrovna na skládce

Právě připojeni - host: 1 
XHTML and CSS. | Kepri Portal