Home

Přihlášení (zatím nepovinné)
Šlápoty - 45. výročí v Zátoni Email
Pondělí, 10 Říjen 2022 19:42

Skoro se tomu nechce věřit - po dvaceti letech jsme byli zase zpátky v Zátoni, tentokrát jsme slavili už 45. výročí založení Šlápot. Dokumentátorů tam bylo víc, tak se můžete podívat na moje fotky, nebo na záběry, které ulovila Zuzana. A pro porovnání si můžete připomenout i 25. výročí z roku 2002 tamtéž. Jak se dalo v téhle dobré společnosti čekat, víkend se nadmíru vydařil. Jeleni byli fajn naživo i v Robotově guláši, Midge patří velký dík za to, že nás pustila k sobě na chalupu a příkladně se o nás starala. No jo, rád jsem vás znovu viděl a rád vás zase za pět let uvidím - a věřím, že 50. výročí bude stát za to!

 
Houbový víkend na Mášovně Email
Pátek, 07 Říjen 2022 19:46

Zase jedna z tradičních akcí - houbový víkend na Mášovně. Loni nám to s houbami moc nešlo, ale letos se to vydařilo. Hub rostlo docela dost, takže jsme byli spokojeni my, konzumenti, ale i výstavník Jerry a snad i celé muzeum. Za zaznamenání stojí i šest psů, kteří s námi trávili část víkendu a kupodivu se nakonec nesežrali.

Aktualizováno Sobota, 08 Říjen 2022 12:44
 
Rozloučení s Přemkem na Ořešníku Email
Pondělí, 26 Září 2022 18:26

Jsou setkání veselá a jsou setkání smutná. Tenhle víkendový výjezd do Jizerek patřil do obou kategorií. Loučení bylo smutné, ale snad toho smutku nebylo víc, než by se Přemovi líbilo. Místo svého odpočinku si vybral dobře, je to krásný kopec. Kromě fotek ze sobotního výšlapu na Ořešník si můžete Přemu připomenout i z fotek, promítaných na pohřbu. Dodatečně přidávám ještě odkaz na fotky, které pořídili Ferri a Pískle během pátečního večera ve Zdislavě a během sobotního výšlapu.

Aktualizováno Pondělí, 26 Září 2022 20:30
 
<< Začátek < Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Další > Konec >>

JPAGE_CURRENT_OF_TOTAL

Kdo je zrovna na skládce

Právě připojeni - hostů: 7 
XHTML and CSS. | Kepri Portal