Home

Přihlášení (zatím nepovinné)
Povánoční výšlap na Kohouta 2021 Email
Čtvrtek, 30 Prosinec 2021 20:47

Těšil jsem se na to celé Vánoce a vydařilo se. Letošní výšlap na Kohouta (po loňském lockdownovém sólovýstupu) byl opět hromadný, sešlo se nás myslím čtrnáct. Počasí vyšlo nádherně - kombinace sněhu a slunce potěší vždycky. Tentokrát jsme průběh trochu upravili - nahoru na Kohouta nás část šla "zkratkou"přes vrch Rachoč, špekáčky jsme si opekli a snědli už na Kohoutu, do Malont z Rysího jsme to pak vzali pro změnu přes Desky. Hospoda v Malontech na nás čekala a guláše i piva měla dost, takže celou akci nezbývá než hodnotit zcela kladně.

 
Tradiční PPP na Mášovně - 2021 Email
Neděle, 05 Prosinec 2021 18:32

Po předchozí pracovní akci nás tentokrát na Mášovně zase čekala akce výkrmná - oblíbený víkend P. P. P., čili Ptáci, Pivo, Pohoda. Kachny pečené v chlebové peci byly opět vynikající a z letošního PPP stojí za zapamatování taky kontušovkový večer, domácí bagety s masem, nebo chlebový dort. Jo, samé jídlo a pití - to je PPP.

 
Podzimní brigáda na Mášovně Email
Pátek, 29 Říjen 2021 19:22

Protože jsme se minule během svatebních oslav práci dost úspěšně vyhýbali, mohli jsme v říjnu jet na Mášovnu znovu, tentokrát pracovně. Hlavní zaměstnavatel Šíma se hodil do karantény, tak jsme pracovali bez dozoru. Ale snad to dopadlo dobře - dřeva se nadělalo dost, dlažba na dvoře je zase o trochu rovnější a voda už zase teče. Ale hlavně - podzim byl zrovna nádherně barevný a drak lítal s ochotou až nebývalou.

 
<< Začátek < Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Další > Konec >>

JPAGE_CURRENT_OF_TOTAL

Kdo je zrovna na skládce

Právě připojeni - hostů: 2 
XHTML and CSS. | Kepri Portal