Home

Přihlášení (zatím nepovinné)
Odložená jarní brigáda s cejny Email
Neděle, 07 Červen 2020 19:07

Původně měla být jarní brigáda v březnu, ale kvůli koronavirové pauze se posunula až na konec května. Mezitím stačily žáby hromadně naskákat do studánky (a už nestačily vyskákat), takže hned bylo co dělat, k tomu bylo třeba vyměnit kuchyňský regál, posekat trávu a tak. Kromě toho Šíma potřeboval, aby mu někdo pomohl sníst 20 cejnů, kteří mu doma zbyli - tak jsme mu s tím pomohli. Hned bylo vidět, jak je na tom kdo s trpělivostí, protože úplně bez kostí ty ryby nebyly - ale kdo vydržel, pochutnal si. Bylo fajn se po té několikaměsíční pauze zase sejít.

 
Běžky (pěšky) - Nová Pec 2020 Email
Neděle, 23 Únor 2020 17:54

Termín běžkového výletu zamluvila v Novopecenském Hvozdu Martina už začátkem října. Zima byla ještě daleko, tak jsem přislíbil účast s nadějí, že to nějak dopadne. Měl jsem štěstí, na přelomu ledna a února zbyly ze sněhu jen drobné zbytky, takže jsme tentokrát běžky z auta ani nevyndali a místo běžky to bylo zase pěšky. Ale i tak tam bylo příjemně. Vpadla do toho smska od Mazlíka, která ohlásila, že nečekaně umřel Lespan. No jo, aspoň jsme společně připili na jeho památku.

Aktualizováno Pondělí, 24 Únor 2020 18:48
 
Panský sud na Mášovně - leden 2020 Email
Neděle, 09 Únor 2020 18:45

Čím lepším zahájit nový rok, než Panským sudem. Letos výjimečně nebyl lednový panský sud v únoru, ale fakt v lednu. Trochu nás to mátlo, ale přesto jsme si dokázali užít ten vysněný jediný víkend v roce - víkend bez žen, dětí a psů. Došlo k menšímu logistickému šumu, takže první sud se vypil hned z pátku na sobotu a druhý sud už jsme neměli, ale několik baterií lahvového to zachránilo. Stejně jsme se hlavně cpali (kanec, kanec, kanec,...). Dobře tam bylo.

Aktualizováno Neděle, 09 Únor 2020 20:19
 
<< Začátek < Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Další > Konec >>

JPAGE_CURRENT_OF_TOTAL

Kdo je zrovna na skládce

Právě připojeni - hostů: 9 
XHTML and CSS. | Kepri Portal