Home

Přihlášení (zatím nepovinné)
Tradiční P. P. P. na Mášovně Email
Neděle, 08 Prosinec 2019 19:26

Letos vyšel listopadový svátek na víkend, tak jsme z nedostatku času zabijačku vynechali a vrátili se k tradičnímu P. P. P. - byli to zase Ptáci Pivo a Pohoda. Šíma se ptákům věnoval s náležitou péčí a výsledkem byly asi nejlepší kachny, které jsme tady kdy měli. Dietní to moc nebylo, ale všem to bylo naprosto fuk - ptáci zmizeli za chvíli a během dvou hodin byly oba maxipekáče vylízané do sucha. Souběžně s P. P. P. probíhala akce Z. J. - zapíjení Jiříka - a i to se myslím vydařilo a rodiče snad jsou spokojeni.

 
Podzimní brigáda na Mášovně Email
Středa, 06 Listopad 2019 20:29

Tradiční podzimní brigáda, kterou jsem tentokrát strávil převážně na půdě. Ostatní si zatím hráli se dřevem a tak. Za zmínku určitě stojí Šimkovy inovace ve vaření - lasagne i tortilly byly výtečné a sobotní pečeně obzvlášť. Popisky k fotkám si tentokrát domyslete sami, nějak se mi na ně nedostává času.

 
KlasikVandr - Boubín 2019 Email
Pondělí, 30 Září 2019 20:09

Před týdnem vyšlo počasí u Feryho dokonale, tak jsem měl obavy, jak to bude další víkend na KlasikVandru. Dopadlo to dobře, počasí nám přálo i tentokrát a i to přispělo ke zdaru akce. Při letošní absenci tvrdého pivního jádra se podařilo zase jednou zvládnout vandr jen s hospodou na začátku a na konci, mezitím jsme byli pořád v lese a myslím, že nám to všem vyhovovalo. Věkový průměr za staré absentéry snížili Toník s Cyrdou. Docela jsme se prošli - z Volar přes Bobík a Boubín do Vimperka. Podzim se pomalu začal hlásit v noci řvoucími jeleny, ale spalo se příjemně a v posledním letním slunci schla propocená trička rychle. Závěr? Kdo zůstal doma a nemusel, dobře mu tak!

 
<< Začátek < Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Další > Konec >>

JPAGE_CURRENT_OF_TOTAL

Kdo je zrovna na skládce

Právě připojeni - hostů: 3 
XHTML and CSS. | Kepri Portal