Home

Přihlášení (zatím nepovinné)
Komorní Mášovna na konci epidemie Email
Úterý, 08 Červen 2021 19:54

Trvalo to půl roku, než jsme se zase sešli na Mášovně (když nepočítám atypický rozkolený Panský sud), ale dočkali jsme se. Nebylo nás moc, což bylo na obnovení sociálních kontaktů po dlouhé covidové zimě dobré. Popracovali jsme, pojedli, popili a vůbec jsme se tam měli dobře.

Aktualizováno Úterý, 08 Červen 2021 20:00
 
Tradiční povánoční výšlap na Kohouta Email
Neděle, 27 Prosinec 2020 19:27

Letos celý rok řídí pan Kovídek a zamíchal nám i s tradičním hromadným výšlapem na Kohouta. Protože už je zase hromadné akce povoleno pořádat maximálně v počtu dvou lidí, nebyl letošní ročník organizován a nechalo se na každém, jestli vyrazí a kdy. Chtěl jsem jít původně v pondělí, ale rodinné důvody mi nechaly volno na neděli - tak jsem šel v neděli. Čekal jsem, jestli se třeba někdo cestou přidá, ale nepřidal, díky tomu jsem si užil klidný den bez lidí a příjemně jsem se prošel. Nešel jsem tradiční cestou, ale vyzkoušel jsem trochu jinou cestu z Besednice na Kohouta a po Kohoutu jsem místo na Čtverland šel přes Daleké Popelice a Velké i Děkanské Skaliny kolem Soběnovské přehrady na Hradišťský kopec, abych konečně viděl novou rozhlednu. No a protože v neděli skoro nic nejezdí, protáhl jsem si pak cestu do Kaplice ještě přes Mostky a kolem Malše. Vyšlo mi to dobře - v Kaplici jsem měl ještě skoro hodinu času, kterou jsem využil k tomu, abych se ujistil, že opravdu žádná hospoda nemá otevřeno. Celkově to byl jeden z nejlepších "Kohoutů" co pamatuji - a i s několika okruhy Kaplicí jsem nachodil dohromady 29 kilometrů.

Aktualizováno Neděle, 27 Prosinec 2020 19:41
 
Houbový víkend na Mášovně s návštěvou Mášových Email
Pátek, 02 Říjen 2020 14:19

Na konci září tradičně bývá na Mášovně houbový víkend. Tentokrát moc nevyšlo počasí - ze čtyřdenní Václavské akce bylo hezky jen jeden den (a my s Jittt jsme přijeli jen na ten hezký den, proto je fotek jenom pár). Ale houby rostly; kdo chtěl, nasbíral si, kolik potřeboval. Na Mášovnu se přijeli podívat Mášovi - pan Máša, který se na Mášovně narodil původnímu panu Mášovi a s ním přijela jeho dcera a několik přátel. No a protože doba je nejistá, tahali jsme dřevo z lesa už teď. Mimořádné výkony podávala zejména Jojínovic rodina. Kdybychom je včas nezastavili a neodtáhli ke kávě a buchtě, nezbylo by v lese nic a udržitelný rozvoj by byl vy víte kde.

 
<< Začátek < Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Další > Konec >>

JPAGE_CURRENT_OF_TOTAL

Kdo je zrovna na skládce

Právě připojeni - hostů: 4 
XHTML and CSS. | Kepri Portal