Home

Přihlášení (zatím nepovinné)
Houbový víkend na Mášovně Email
Středa, 03 Říjen 2018 18:48

Houbový víkend byl tentokrát díky Václavovi delší. My jsme z něj užili jen část, ale i tak jsme byli u sbírání, u sestavování a vypalování prasogrilu a řady dalších příjemných chvil. Houby sice už nebyly nejčerstvější, ale i tak jich v lese bylo dost, takže si letos na jejich nedostatek nestěžuju.

 
KlasikVandr - Bechyně, Lužnice, Tábor Email
Sobota, 29 Září 2018 21:12

Cesta kolem Lužnice z Bechyně do Tábora vedla sice civilizovanými kraji, přesto jsme moc lidí nepotkali. KlasikVandr vyšel zase na konec září, což znamenalo věšinu hospod po sezóně zavřených. Nakonec jsme ale vždycky našli vhodné útočiště, takže žízní ani hlady jsme nepadli. Celou dobu nás ohrožovaly houby, které rostly všude, kam se člověk podíval, nebo si sednul. Ke stromovým visacím trempům se přidal i Pískle, takže na zemi už jsme spali jen my s Jitkou, Fery a Utěrák s Vykukem. Tihle dva klasici se od nás v neděli trhli (odcházeli jsme z nocležiště v deset dopoledne, což bylo pro ně moc brzy) a udělali si vlastní program. Počasí nám i přes nepříznivou předpověď docela vyšlo a i ta cesta a celý KlasikVandr byly fajn.

Aktualizováno Středa, 03 Říjen 2018 18:48
 
Slapy 31.8.-2.9. Email
Neděle, 02 Září 2018 18:32

Celé léto bylo vedro, ale když jsme se zase jednou nechali zlákat k výjezdu na Slapy, bylo šedivo a pošmourno jako na podzim. A ještě jsme od ostatních dobráků poslouchali, že když tam nejsme, tak je vždycky hezky. Ale i přesto to byl příjemný odpočinkový víkend s retro prvky. A dodatečně Mašlovi gratulujeme k narozeninám, které jsme s ním zapili. Pár fotek pro připomenutí najdete tady.

 
<< Začátek < Předchozí 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 Další > Konec >>

JPAGE_CURRENT_OF_TOTAL

Kdo je zrovna na skládce

Právě připojeni - hostů: 6 
XHTML and CSS. | Kepri Portal