Home

Přihlášení (zatím nepovinné)
Oslava na Mášovně 50+60 Email
Neděle, 26 Květen 2024 21:23

Letošní rok je těch kulatin víc, tentokrát jsme slavili já s Šímou. Na stejný víkend vyšla Rallye Krumlov, tak to bylo trochu složitější s dopravou kvůli uzavírkám, ale šťastně jsme se sešli a mohli jsme všichni oslavovat podle chuti. A chuť si na své přišla - Šíma se zase vytáhl. Tortilly, trhané maso, buchtičky s krémem, dršťková a hlívová, bok na grilu - naštěstí bylo dost piva a digestivů na lepší trávení. Tak díky, že jste přijeli a pomohli s oslavou!

Aktualizováno Neděle, 26 Květen 2024 21:34
 
Jarní brigáda na Mášovně 2024 Email
Středa, 24 Duben 2024 20:17

Na jarní mášovnové brigádě po zimě jsme byli zvyklí na lehké sněžení, letos to bylo spíš léto. V teple jsme pracovali o to radostněji a určitě se udělalo práce víc, nez zadavatel Šíma předpokládal. Novým traktůrkem se posekly krtiny, spravila stříška nad zbořeninou, ve venkovní  koupelně je krásná modřínová paluba, kompost je jak nový, brambory zasázeny, stromy ostříhány, pivo vypito, jídlo snězeno - a nevím co ještě. Pěkný a užitečný víkend.

 
Velikonoce 2024 - u Písklete na chalupě Email
Neděle, 21 Duben 2024 20:06

Po loňské anomálii jsme Velikonoce zase strávili u Petřího se žábami, stříháním plotu, pojídáním kance na deset různých způsobů, barvením, pletením a koledováním. Všechno se vydařilo, stejně jako počasí. Přidávám ještě pár vašich fotek.

 
<< Začátek < Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Další > Konec >>

JPAGE_CURRENT_OF_TOTAL

Kdo je zrovna na skládce

Právě připojeni - hostů: 9 
XHTML and CSS. | Kepri Portal