Home

Přihlášení (zatím nepovinné)
Oslavy 4x50 na Mášovně Email
Úterý, 27 Červen 2023 19:32

Před měsícem jsme slavili Čtveráckou padesátpětku, v červnu pak přišla čtyřnásobná oslava padesátek. Spojili jsme to s tradičním válecím víkendem na Mášovně a byla z toho zase jedna vydařená akce. Počasí si z nás sice trochu dělalo srandu (v pátek a v sobotu střídavě lilo a svítilo slunce), ale to nám nevadilo, nenechali jsme si oslavu zkazit. Pogratulovali jsme oslavenkyním, vypili jsme, co jsme vypít měli, snědli jsme celého divočáka, Mašl a kol. posekali trávu před táborem, omladina natřela vybavení umývárky, parta stavěčů v přestávkách mezi dešti postavila konstrukci nové latriny a já si uřízl kus prstu. Prostě všechno jako obvykle. Dobré to bylo (prst už mi zase dorostl).

 
Čtveráci - 55. výročí Email
Sobota, 13 Květen 2023 15:39

Uběhlo to jako chvilka a Čtveráci už zase slaví kulaté výročí, tentokrát padesáté páté. Výjimečně sypu fotky na Skládku ještě před skončením akce. Ne, protože bych se polepšil, ale protože jsem lazar, takže jsem zvládl vyfotit jen páteční velkou oddílovku a pak jsem se zase zahrabal doma zpátky do pelechu. Stihl jsem toho málo, ale i to málo vypadalo dobře a velkolepě, jak se na tak slavnou a velkolepou historii patří. Jestli jsem počítal dobře, tak na slavnostním nástupu u kašny nás bylo přesně skoro 80, další pak přišli rovnou do Besedy, kde bylo pokračování oddílovky pro starší a pokročilé. Nepochybuji o tom, že večer v Besedě i víkendová výprava na líčovský Čtverland a na Mášovnu se vám vyvedly taky.

Když budete mít někdo svoje fotky ke zveřejnění, pošlete mi odkaz a já to sem vysypu taky - jako například fotky z Mášovny od Zuzany, nebo fotky od Feriho.

Aktualizováno Středa, 17 Květen 2023 20:40
 
Velikonoce 2023 na Mášovně Email
Středa, 03 Květen 2023 20:27

Petří měl chromé koleno, tak jsme místo na jeho chalupě trávili letos Velikonoce výjimečně na Mášovně. Počasí bylo sice mírně předjarně nevlídné, ale dlouhý víkend se přesto vydařil. Pomlázky jsme plést nezapomněli, vajíček jsme vykoledovali, až oči z těch barev přecházely, co si víc od Velikonoc přát?

 
<< Začátek < Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Další > Konec >>

JPAGE_CURRENT_OF_TOTAL

Kdo je zrovna na skládce

Právě připojeni - hostů: 4 
XHTML and CSS. | Kepri Portal